top of page

KulturALiterA ile Metin Değerlendirme Çalışması:

Yazıyor ama yazdıklarınızdan emin olamıyorsunuz. Yazdıklarınızın dili, ritmi, hikaye etme biçimi, biçemi nasıl? Roman, öykü, deneme, inceleme, hangi türde olursa olsun, (belki henüz bir türe bile ait değil!) Metninizin bir okur ve editör gözüyle nasıl olduğunu görmek isterseniz bize gönderin, 1-5  A4 sayfası arasındaki metinlerinizi değerlendirelim, size bir rapor yazalım.

KulturALiterA’ya gönderdiğiniz metinleri kimler okuyup değerlendiriyor ve sizin için rapor hazırlıyor?

Kuşkusuz her metnin türü, ihtiyacı kendine özgü. Bizler de kalabalık bir yazarlar ve editörler topluluğu olarak KulturALiterA’da bunun için bir arada çalışıyoruz. Alanında deneyimli isimler sistemimize yüklenen metinlerin ihtiyaçlarına göre ilk önce genel bir değerlendirmeye yapıp dosya üzerinde kimin çalışacağına karar veriyorlar. Öykü dosyalarınızla Mahir Ünsal Eriş ve Doğuş Sarpkaya, roman dosyalarınızla Oylum Yılmaz, her türlü çeviri ve teknik metinlerinizle ise Seda Ateş ilgileniyor.

 

 

Güvenlik ve mahremiyet

KulturALiterA, sistemine gönderilen bütün metinleri/dosyaları sadece sisteminde tutar, çalışma süresi boyunca arşivler, çalışma bitince arşivinden siler. Bütün online danışmanlık görüşmeleri kayıt altına alınır ve katılımcının isteği haricinde sistem dışına çıkarılmaz. Ayrıca bir metin sizin mailiniz yoluyla herhangi bir alıcıya gönderildiğinde bu, metnin telif haklarının yasal olarak size ait olduğunun hukuksal kanıtıdır.

Dilerseniz aşağıda bulunan bağlantıyı tıklayarak bu hizmeti satın alabilir ya da mail yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

KULTURA-LOGO.png

Edebiyat - Kültür - Danışmanlık 

bottom of page