ispanyolca.jpg

¿Quieres aprender español?

İspanyolca dünyanın en çok konuşulan üçüncü dili. Bu da milyonlarca şarkı, kitap ve film demek. Neşeli tınısı ve ilgilisine vadettiği eşsiz dünya ile İspanyolca, öğrenmek için en çok tercih edilen yabancı dillerden de biri. Siz de bu isteğinizi artık ertelemek ya da nereden başlayacağınızı düşünmek zorunda değilsiniz. Bizimle iletişime geçin ve birlikte başlayalım, size bu harika dili öğrenmek için bir yol haritası çıkaralım. 

 

 

DERSLER HAKKINDA ÖNEMLİ NOT:

KulturaLitera'nın dil derslerinde ücretlendirme ders saati üzerinden yapılır. Yani, bir dil öğrenmek için bize başvurduğunuzda, o dersi tek başınıza da alsanız beş kişilik bir grup halinde de katılsanız ödenecek saat ücreti değişmez. Küçük sınıflar oluşturmak ya da birebir dersler almak mümkün. Her iki durumda da aynı ders saat ücreti ödenir. 

öykü, öykü atölyesi, roman, roman atölyesi, roman yazmak istiyorum, öykü yazmak istiyorum, öykü kitabı nasıl yayınlatılır, roman nasıl yayınlatılır, edebiyat, mindfulness, özşefkatli farkındalık, yayınevlerine nasıl başvurulur, İngilizce öğrenmek istiyorum, Fransızca öğrenmek istiyorum, İspanyolca öğrenmek istiyorum, Farsça öğrenmek istiyorum, Osmanlıca öğrenmek istiyorum, İbranice öğrenmek istiyorum, İbranice, İbrani dili, Modern İbranice, İbranice grameri, İbranice özel ders, İbranice kursu, İbranice sözlük, İbranice dilbilgisi, İngilizce, İngilizce grameri, İngilizce özel ders, İngilizce kursu, Fransızca, Fransızca özel ders, Fransızca kursu, Fransızca grameri, Fransız edebiyatı, İspanyolca, İspanyolca grameri, İspanyolca kursu, İspanyolca dersi, İspanyolca özel ders, Osmanlıca nasıl okunur, Osmanlıca öğrenmek zor mu, Osmanlıca özel ders, matbu Osmanlıca, osmanlca el yazısı, Osmanlıca kursu, kolay Osmanlıca, Osmanlıca çeviri, Osmanlıca eski eserler, Farsça, Farsça kursu, Fars edebiyatı, İran edebiyatı, farsça zor mu, farsça öğrenmek, farsça özel ders, iran sineması, iran kültürü, çeviri, her dilde çeviri, edebi çeviri, teknik çeviri, almanca, arapça, Arnavutça, kazakça, kürtçe, İtalyanca, İspanyolca, Ermenice, Rumence, Romence, Bulgarca, Makedonca, Hollandaca, Norveççe, İsveççe, Danca, Lehçe, Çekçe, Slovakça, Slovence, Portekizce, Flamanca, anlaşılmayan diller, nece olduğunu nasıl anlayabilirim, tapu sicili çeviri, Osmanlıca eski evrak çevirisi, kitabımı nasıl yayımlatırım, kitabımı nasıl yayınlatırım, yayınevi bulmak, metin düzeltme, kitap yazdım, editör bulmak, editör nasıl bulurum, İbranice tarihi eser, eski Tevrat, polisiye, polisiye edebiyat, ırmak zileli, elçin poyrazlar, oylum yılmaz, mahir Ünsal eriş, firuze engin, yazar koçu, metin danışmanlığı, yazar danışmanlığı