basliyor.gif
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram
 • Dr.Ekin Gündüz Özdemirci ile Sinema ve Ekoloji: Filmlerle Ekolojik Okuryazarlık
  22 May, 17:00
  Online seminer
  · Ekolojik okuryazarlık nedir? · Ekolojik okuryazarlık yaşama ve sanata bakışımızı nasıl değiştirir, yaratıcılığımızı nasıl etkiler? · Ekolojik krizin kültürel temeli nedir? Filmler bu konuda bize neler söylüyor? · Doğayla ilişkimizi sorgularken filmlerin düşündürdükleri neler?
 • Ege Soley ile Yaratıcı Yazı Atölyesi
  Thu, 27 May
  yaratıcı yazarlık atölyesi
  27 May, 20:00
  yaratıcı yazarlık atölyesi
  Yazabilmenin önündeki duvarlar nasıl yıkılır? Yazının günlük hayatımız içindeki ritmini, akışını bulmanın yolları. Yazmanın bir alışkanlığa dönüşmesi nasıl sağlanır? Yaratıcı yazarlığa dair günlük uygulamalar, keyifli egzersizler.
 • Elçin Poyrazlar ile Suç Edebiyatı Atölyesi
  Sun, 30 May
  Online Edebiyat Atölyesi
  30 May, 17:00
  Online Edebiyat Atölyesi
  -Polisiye neden diğer kurgulardan farklıdır? -Polisiye bir metin nasıl kurulur, yazarken nelere dikkat etmek gerekir? -Suçun doğasını anlamak, incelemek ve hikayeleştirmek. -Karakterlerin inşası, polisiyenin dili, olay örgüsü ve araştırma.
 • KulturALiterA Kitap Kulübü
  Wed, 02 Jun
  online kitap kulübü
  02 Jun, 19:00
  online kitap kulübü
  Kitap kulübümüzün Haziran ayı kitabı Ingeborg Bachmann’ın klasikler arasına katılan romanı Malina.
 • İlk Kitap Atölyesi
  Thu, 03 Jun
  online edebiyat atölyesi
  03 Jun, 19:00
  online edebiyat atölyesi
  Bir kitap yazmayı hayal ediyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Ya da bir kitap yazdınız ama onu kafanızda bir yere oturtamıyorsunuz bir türlü. Yazdıklarınızı başkalarına okutmaya, bir yayınevine göndermeye ve bir kitabın yazarı olmaya bir türlü sıra gelmiyor. Ne yapmalısınız?
Bizden haber almak isterseniz listemize kaydolabilirsiniz.

Size yazacağız!

© 2023 KulturaLitera

 • Black Facebook Icon
 • Heyecan - Siyah Çember
 • Black Instagram Icon
 • YouTube - Siyah Çember

öykü, öykü atölyesi, roman, roman atölyesi, roman yazmak istiyorum, öykü yazmak istiyorum, öykü kitabı nasıl yayınlatılır, roman nasıl yayınlatılır, edebiyat, mindfulness, özşefkatli farkındalık, yayınevlerine nasıl başvurulur, İngilizce öğrenmek istiyorum, Fransızca öğrenmek istiyorum, İspanyolca öğrenmek istiyorum, Farsça öğrenmek istiyorum, Osmanlıca öğrenmek istiyorum, İbranice öğrenmek istiyorum, İbranice, İbrani dili, Modern İbranice, İbranice grameri, İbranice özel ders, İbranice kursu, İbranice sözlük, İbranice dilbilgisi, İngilizce, İngilizce grameri, İngilizce özel ders, İngilizce kursu, Fransızca, Fransızca özel ders, Fransızca kursu, Fransızca grameri, Fransız edebiyatı, İspanyolca, İspanyolca grameri, İspanyolca kursu, İspanyolca dersi, İspanyolca özel ders, Osmanlıca nasıl okunur, Osmanlıca öğrenmek zor mu, Osmanlıca özel ders, matbu Osmanlıca, osmanlca el yazısı, Osmanlıca kursu, kolay Osmanlıca, Osmanlıca çeviri, Osmanlıca eski eserler, Farsça, Farsça kursu, Fars edebiyatı, İran edebiyatı, farsça zor mu, farsça öğrenmek, farsça özel ders, iran sineması, iran kültürü, çeviri, her dilde çeviri, edebi çeviri, teknik çeviri, almanca, arapça, Arnavutça, kazakça, kürtçe, İtalyanca, İspanyolca, Ermenice, Rumence, Romence, Bulgarca, Makedonca, Hollandaca, Norveççe, İsveççe, Danca, Lehçe, Çekçe, Slovakça, Slovence, Portekizce, Flamanca, anlaşılmayan diller, nece olduğunu nasıl anlayabilirim, tapu sicili çeviri, Osmanlıca eski evrak çevirisi, kitabımı nasıl yayımlatırım, kitabımı nasıl yayınlatırım, yayınevi bulmak, metin düzeltme, kitap yazdım, editör bulmak, editör nasıl bulurum, İbranice tarihi eser, eski Tevrat, polisiye, polisiye edebiyat, ırmak zileli, elçin poyrazlar, oylum yılmaz, mahir Ünsal eriş, firuze engin, yazar koçu, metin danışmanlığı, yazar danışmanlığı