11.jpg

* Yeni başlayanlar için Fransızca sınıfımız, 1 Mayıs 2021'de başlayacak.

* Dersler çevrimiçi olarak yapılacak. Yani her yerden katılmanız mümkün.

* Kaçırdığınız dersler için kaygılanmaya gerek yok, tüm dersleri kaydedecek ve her zaman öğrencilerimizin kullanımına sunacağız.

* Hiç bilmeyenler, başlamış ama devam edememiş olanlar, bir zamanlar öğrenmiş ama çoktan unutmuş bulunanlar için her şeye sıfırdan başlayacağız.

* Dersler haftada 2 saat olacak. 

* Bu kurun süresi 3 aydır. Üç aylık bu kurun sonunda katılımcılar başlangıç düzeyinde okuma anlama, kendini tanıtma/ifade etme becerisi kazanmış olacaklar. 

* Bir saatlik ders ücreti 10 pound. Yani haftalık iki ders, toplam 20 pound. Bu bedeli kredi kartınızla, banka kartınızla ya da Paypal ile ödeyebilirsiniz. Bankanız, sizden o günkü kur karşılığını tahsil edecektir.

* Daha fazla bilgi almak ve/ya kayıt olmak için lütfen bize yazın:

                                kulturalitera@gmail.com

RTAyAadEc.gif

öykü, öykü atölyesi, roman, roman atölyesi, roman yazmak istiyorum, öykü yazmak istiyorum, öykü kitabı nasıl yayınlatılır, roman nasıl yayınlatılır, edebiyat, mindfulness, özşefkatli farkındalık, yayınevlerine nasıl başvurulur, İngilizce öğrenmek istiyorum, Fransızca öğrenmek istiyorum, İspanyolca öğrenmek istiyorum, Farsça öğrenmek istiyorum, Osmanlıca öğrenmek istiyorum, İbranice öğrenmek istiyorum, İbranice, İbrani dili, Modern İbranice, İbranice grameri, İbranice özel ders, İbranice kursu, İbranice sözlük, İbranice dilbilgisi, İngilizce, İngilizce grameri, İngilizce özel ders, İngilizce kursu, Fransızca, Fransızca özel ders, Fransızca kursu, Fransızca grameri, Fransız edebiyatı, İspanyolca, İspanyolca grameri, İspanyolca kursu, İspanyolca dersi, İspanyolca özel ders, Osmanlıca nasıl okunur, Osmanlıca öğrenmek zor mu, Osmanlıca özel ders, matbu Osmanlıca, osmanlca el yazısı, Osmanlıca kursu, kolay Osmanlıca, Osmanlıca çeviri, Osmanlıca eski eserler, Farsça, Farsça kursu, Fars edebiyatı, İran edebiyatı, farsça zor mu, farsça öğrenmek, farsça özel ders, iran sineması, iran kültürü, çeviri, her dilde çeviri, edebi çeviri, teknik çeviri, almanca, arapça, Arnavutça, kazakça, kürtçe, İtalyanca, İspanyolca, Ermenice, Rumence, Romence, Bulgarca, Makedonca, Hollandaca, Norveççe, İsveççe, Danca, Lehçe, Çekçe, Slovakça, Slovence, Portekizce, Flamanca, anlaşılmayan diller, nece olduğunu nasıl anlayabilirim, tapu sicili çeviri, Osmanlıca eski evrak çevirisi, kitabımı nasıl yayımlatırım, kitabımı nasıl yayınlatırım, yayınevi bulmak, metin düzeltme, kitap yazdım, editör bulmak, editör nasıl bulurum, İbranice tarihi eser, eski Tevrat, polisiye, polisiye edebiyat, ırmak zileli, elçin poyrazlar, oylum yılmaz, mahir Ünsal eriş, firuze engin, yazar koçu, metin danışmanlığı, yazar danışmanlığı