top of page

KulturALiterA ile Fikirden Kitaba Yazar Danışmanlığı

 

Yazdıklarınız ya da yazmayı planladıklarınız üzerinde konuşmaya, birebir fikir almaya ve hikaye geliştirmek için yazar danışmanlığına mı ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz? Deneyimli yazar ve editör kadromuza yazdıklarınızdan 1-10 sayfa örnek gönderin, ya da fikirlerinizi kısaca yazın, bir saat yüz yüze görüşelim, belki de devam edecek bir yazar danışmanlığının yolu açılsın önümüzde.

 

Kultura’ya gönderdiğiniz metinleri kimler okuyup değerlendiriyor ve sizinle görüşüyor?

 

Kuşkusuz her metnin türü, ihtiyacı kendine özgü. Bizler de kalabalık bir yazarlar ve editörler topluluğu olarak Kultura’da bunun için bir arada çalışıyoruz. Alanında deneyimli isimler sistemimize yüklenen metinlerin ihtiyaçlarına göre ilk önce genel bir değerlendirmeye yapıp dosya üzerinde kimin çalışacağına karar veriyorlar. Öykü dosyalarınızla Mahir Ünsal Eriş ve Doğuş Sarpkaya, roman dosyalarınızla Oylum Yılmaz, her türlü çeviri ve teknik metinlerinizle ise Seda Ateş ilgileniyor.

Güvenlik ve mahremiyet

KulturALiterA, sistemine gönderilen bütün metinleri/dosyaları sadece sisteminde tutar, çalışma süresi boyunca arşivler, çalışma bitince arşivinden siler. Bütün online danışmanlık görüşmeleri kayıt altına alınır ve katılımcının isteği haricinde sistem dışına çıkarılmaz. Ayrıca bir metin sizin mailiniz yoluyla herhangi bir alıcıya gönderildiğinde bu, metnin telif haklarının yasal olarak size ait olduğunun hukuksal kanıtıdır.

Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan bu hizmeti satın alabilir  ya da bu bağlantıyı tıklayarak bize bir e-posta göndererek daha fazla bilgi talep edebilirsiniz.

KULTURA-LOGO.png

Edebiyat - Kültür - Danışmanlık 

bottom of page