top of page

Wed, 29 Sept

|

KulturaLitera Online Edebiyat Buluşması

KulturALiterA Kitap Kulübü Eylül 2021 Buluşması

• Her ay bir kitap üzerine konuşuyoruz • Bu ay Murat Gülsoy’un Belirsiz Bir Ânın Kıyısında isimli öykü kitabını okuyoruz • Kulübümüz herkese açık ve ÜCRETSİZ • 29 Eylül’de ZOOM’da buluşuyoruz • Katılım için kayıt yaptırmayı unutmayınız: www.kulturalitera.com

KulturALiterA Kitap Kulübü Eylül 2021 Buluşması
KulturALiterA Kitap Kulübü Eylül 2021 Buluşması

Saat ve Yer

29 Sept 2021, 19:30

KulturaLitera Online Edebiyat Buluşması

Etkinlik Hakkında

KulturALiterA Kitap Kulübü’ne davetlisiniz!

Edebiyat üzerine yazıları ve konuşmaları ile tanıdığımız Şule Tüzül’ün yürütücülüğünde her ay bir kitap okuyup üzerinde konuşuyoruz. Eylül ayında kitap kulübümüzün altıncı toplantısını yapacağız. Eylül kitabımız Murat Gülsoy’un Belirsiz Bir Anın Kıyısında isimli öykü kitabı.

Gülsoy’un henüz birkaç ay önce yayınlanan bu kitabında yine onun üzerinde en çok durduğu konular gerçeklik, ölüm, bellek ve zaman, öykülerin temel taşları olarak karşımıza çıkıyorlar. Rüyalar ve farklı alanlarda birçok bilimsel göndermeler ile okuru bu öykülerin içine çeken Murat Gülsoy, belki de daha çok, tüm öykülerde yer alan gerçek ile gerçeküstü arasında gidip geleceğimiz tekinsizlik ve merak hisleri ile öykülerin aurasında kalmamızı sağlıyor. KültürALiterA olarak, bu tekinsizliğin okur üzerindeki etkilerini, yazarın öyküler üzerinden okurunu baş başa bıraktığı sorgulamaları gelin birlikte konuşalım, paylaşalım diyoruz.

“Ölmeden önceki son saniyelerinizde asla ölmeyeceğinizi düşüneceksiniz. Son ânın içindeymiş sonsuzluk.”

KulturaLitera Kitap Kulübü herkese açık ve ÜCRETSİZ.

Kultura Litera Kitap Kulübü’nün bu toplantısı zoom üzerinden canlı olarak 29 Eylül Çarşamba günü Türkiye saatiyle 19.30’da başlayacak. Tek yapmanız gereken ayın kitabını okumak ve sitemiz aracılığıyla kitap kulübümüze kaydolmak.

Şule Tüzül:

1970 yılında İskenderun’da doğdu. İş hayatına devam ederken dergi ve gazetelerde fotoğraf ve edebiyat üzerine yazılar yazmaya başladı. 2013 yılından beri başta Edebiyathaber olmak üzere farklı mecralarda kitaplar üzerine yazıyor. Son bir yıldır Edebiyathaber’in youtube sayfasında ve Altı Üstü Podcast programında kitaplar üzerine konuşuyor.

Biletler

  • KATILIM

    £0.00

Toplam

£0.00

Bu etkinliği paylaş

KULTURA-LOGO.png

Edebiyat - Kültür - Danışmanlık 

bottom of page