top of page

Wed, 27 Oct

|

online kitap kulübü

KulturALiterA Kitap Kulübü Ekim 2021 Buluşması

• Her ay bir kitap üzerine konuşuyoruz • Bu ay Barış Bıçakçı’nın Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme isimli öykü kitabını okuyoruz • Kulübümüz herkese açık ve ÜCRETSİZ • 27 Ekim’de ZOOM’da buluşuyoruz Katılım için kayıt yaptırmayı unutmayınız.

KulturALiterA Kitap Kulübü Ekim 2021 Buluşması
KulturALiterA Kitap Kulübü Ekim 2021 Buluşması

Saat ve Yer

27 Oct 2021, 19:30

online kitap kulübü

Etkinlik Hakkında

Edebiyat üzerine yazıları ve konuşmaları ile tanıdığımız Şule Tüzül’ün yürütücülüğünde her ay bir kitap okuyup üzerinde konuşuyoruz. Ekim ayında kitap kulübümüzün yedinci toplantısını yapacağız. Ekim kitabımız Barış Bıçakçı’nın yeni yayınlanan öykü kitabı Doğum Lekesi Gibi Bir Gülümseme.

“Ben öteki çocuğum, boş  bir defterin önündeyim, içimden konuşuyorum.”

“Gerçek, annelerimizle kurduğumuz ilişkidir. Gerçek, en basit haliyle budur!”

Barış Bıçakçı, kısacık öykülerinde etkisi ömürlük hikayelere konuk ediyor okurunu. Etkisi sert öyküler, çünkü okurunu günlük yaşamından, korunaklı düzeninden koparıp, unuttuğu, en derinine ittiği duygularla buluşturuyor. Kitabın okurlarını, bu sarsıcı okuma yolculuğuna dair yorum ve düşüncelerini paylaşmak üzere KültürALitera’nın Ekim toplantısına bekliyoruz.

KulturaLitera Kitap Kulübü herkese açık ve ÜCRETSİZ.

Kultura Litera Kitap Kulübü’nün bu toplantısı zoom üzerinden canlı olarak 27 Ekim Çarşamba günü Türkiye saatiyle 19.30’da başlayacak. Tek yapmanız gereken ayın kitabını okumak ve sitemiz aracılığıyla kitap kulübümüze kaydolmak.

Şule Tüzül:

İskenderun’da doğdu. İş hayatına devam ederken dergi ve gazetelerde fotoğraf ve edebiyat üzerine yazılar yazmaya başladı. 2013 yılından beri başta Edebiyathaber olmak üzere farklı mecralarda kitaplar üzerine yazıyor. Son bir yıldır Edebiyathaber’in youtube sayfasında ve Altı Üstü Podcast programında kitaplar üzerine konuşuyor.

Biletler

  • KATILIM

    £0.00
    Satış bitti

Toplam

£0.00

Bu etkinliği paylaş

KULTURA-LOGO.png

Edebiyat - Kültür - Danışmanlık 

bottom of page