top of page

Wed, 28 Apr

|

Zoom

KulturALiterA Kitap Kulübü

Bu ay Orhan Pamuk'un Veba Geceleri romanını okuyoruz!

KulturALiterA Kitap Kulübü
KulturALiterA Kitap Kulübü

Saat ve Yer

28 Apr 2021, 19:00 GMT+3

Zoom

Etkinlik Hakkında

KulturALiterA Kitap Kulübü’ne davetlisiniz!

Edebiyat eleştirmeni Şule Tüzül’ün yürütücülüğünde her ay bir kitap okuyup üzerinde konuşuyoruz. Kitap kulübümüzün ilk kitabı ise Orhan Pamuk’un son romanı Veba Geceleri.

Dönemlerin, ekollerin, biçimsel arayışların, gerçeklerin, yalanların ve hayallerin içinden her ay bir kitap seçip birlikte okuyor, eleştiriyor ve tartışıyoruz. Üstelik kitap kulübü buluşmalarımıza yazarlar, şairler, eleştirmenler, tavsiyeleriyle önümüze yeni ufuklar açan sıkı okurlar da konuk olacak.

KulturaLitera Kitap Kulübü herkese açık ve ÜCRETSİZ.

Kultura Litera Kitap Kulübü’nün ilk toplantısı zoom üzerinden canlı olarak 28 Nisan Çarşamba günü Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak. Tek yapmanız gereken ayın kitabını okumak ve sitemiz aracılığıyla kitap kulübümüze kayıt olmak.

Şule Tüzül:

1970 yılında İskenderun’da doğdu. 1994 yılında ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2014 yılına kadar özel bir kurumda ithalat ihracat, bilgi sistemleri ve lojistik alanlarında çalıştı. İş hayatına devam ederken dergi ve gazetelerde fotoğraf ve edebiyat üzerine yazılar yazmaya başladı. 2013 yılından beri düzenli olarak Edebiyathaber’de kitaplar üzerine yazıyor. Son bir yıldır da Edebiyathaber’in youtube sayfasında kitaplar üzerine konuşuyor.

Biletler

  • Kitap Kulübü

    £0.00
    Satış bitti

Toplam

£0.00

Bu etkinliği paylaş

KULTURA-LOGO.png

Edebiyat - Kültür - Danışmanlık 

bottom of page