Wed, 28 Apr | Zoom

KulturALiterA Kitap Kulübü

Bu ay Orhan Pamuk'un Veba Geceleri romanını okuyoruz!
Kayıt Kapalı
KulturALiterA Kitap Kulübü

Saat ve Yer

28 Apr, 19:00 GMT+3
Zoom

Etkinlik Hakkında

KulturALiterA Kitap Kulübü’ne davetlisiniz!

Edebiyat eleştirmeni Şule Tüzül’ün yürütücülüğünde her ay bir kitap okuyup üzerinde konuşuyoruz. Kitap kulübümüzün ilk kitabı ise Orhan Pamuk’un son romanı Veba Geceleri.

Dönemlerin, ekollerin, biçimsel arayışların, gerçeklerin, yalanların ve hayallerin içinden her ay bir kitap seçip birlikte okuyor, eleştiriyor ve tartışıyoruz. Üstelik kitap kulübü buluşmalarımıza yazarlar, şairler, eleştirmenler, tavsiyeleriyle önümüze yeni ufuklar açan sıkı okurlar da konuk olacak.

KulturaLitera Kitap Kulübü herkese açık ve ÜCRETSİZ.

Kultura Litera Kitap Kulübü’nün ilk toplantısı zoom üzerinden canlı olarak 28 Nisan Çarşamba günü Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak. Tek yapmanız gereken ayın kitabını okumak ve sitemiz aracılığıyla kitap kulübümüze kayıt olmak.

Şule Tüzül:

1970 yılında İskenderun’da doğdu. 1994 yılında ODTÜ İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 2014 yılına kadar özel bir kurumda ithalat ihracat, bilgi sistemleri ve lojistik alanlarında çalıştı. İş hayatına devam ederken dergi ve gazetelerde fotoğraf ve edebiyat üzerine yazılar yazmaya başladı. 2013 yılından beri düzenli olarak Edebiyathaber’de kitaplar üzerine yazıyor. Son bir yıldır da Edebiyathaber’in youtube sayfasında kitaplar üzerine konuşuyor.

Biletler
Fiyat
Adet
Toplam
  • Kitap Kulübü
    £0
    £0
    0
    £0
Toplam£0

Bu etkinliği paylaş

öykü, öykü atölyesi, roman, roman atölyesi, roman yazmak istiyorum, öykü yazmak istiyorum, öykü kitabı nasıl yayınlatılır, roman nasıl yayınlatılır, edebiyat, mindfulness, özşefkatli farkındalık, yayınevlerine nasıl başvurulur, İngilizce öğrenmek istiyorum, Fransızca öğrenmek istiyorum, İspanyolca öğrenmek istiyorum, Farsça öğrenmek istiyorum, Osmanlıca öğrenmek istiyorum, İbranice öğrenmek istiyorum, İbranice, İbrani dili, Modern İbranice, İbranice grameri, İbranice özel ders, İbranice kursu, İbranice sözlük, İbranice dilbilgisi, İngilizce, İngilizce grameri, İngilizce özel ders, İngilizce kursu, Fransızca, Fransızca özel ders, Fransızca kursu, Fransızca grameri, Fransız edebiyatı, İspanyolca, İspanyolca grameri, İspanyolca kursu, İspanyolca dersi, İspanyolca özel ders, Osmanlıca nasıl okunur, Osmanlıca öğrenmek zor mu, Osmanlıca özel ders, matbu Osmanlıca, osmanlca el yazısı, Osmanlıca kursu, kolay Osmanlıca, Osmanlıca çeviri, Osmanlıca eski eserler, Farsça, Farsça kursu, Fars edebiyatı, İran edebiyatı, farsça zor mu, farsça öğrenmek, farsça özel ders, iran sineması, iran kültürü, çeviri, her dilde çeviri, edebi çeviri, teknik çeviri, almanca, arapça, Arnavutça, kazakça, kürtçe, İtalyanca, İspanyolca, Ermenice, Rumence, Romence, Bulgarca, Makedonca, Hollandaca, Norveççe, İsveççe, Danca, Lehçe, Çekçe, Slovakça, Slovence, Portekizce, Flamanca, anlaşılmayan diller, nece olduğunu nasıl anlayabilirim, tapu sicili çeviri, Osmanlıca eski evrak çevirisi, kitabımı nasıl yayımlatırım, kitabımı nasıl yayınlatırım, yayınevi bulmak, metin düzeltme, kitap yazdım, editör bulmak, editör nasıl bulurum, İbranice tarihi eser, eski Tevrat, polisiye, polisiye edebiyat, ırmak zileli, elçin poyrazlar, oylum yılmaz, mahir Ünsal eriş, firuze engin, yazar koçu, metin danışmanlığı, yazar danışmanlığı