KulturALiterA BEYAZ

KulturALiterA BEYAZ'a hoş geldiniz.

KulturALiterA BEYAZ abonelik programını tercih eden üyelerimiz:

- KulturALiterA'nın ay boyunca düzenlenen çevrimiçi atölye çalışmalarından diledikleri ikisine ek bir ücret ödemeden katılabilirler. (Etkinlik takvimimiz için lütfen KulturALiterA 2021-2022 programı sayfamıza göz atın.)

 

- Bir ay içinde, bir saatlik tek oturumdan oluşan çevrimiçi yazar/yazı danışmanlığı/editörlük hizmeti alabilirler.

 - Bir ay süreyle, KulturALiterA'nın geçmiş atölye çalışmalarına ait 1 kaydın linkine erişebilirler.

- KulturALiterA abonelerine özel olarak her ay düzenlenecek çevrimiçi yazar sohbetlerine katılabilirler. Bu söyleşileri dışarıya kapalı olarak, yalnızca aramızda gerçekleştireceğiz. Konuk olacak yazarlarla ilgili takvimimiz için de lütfen 2021-2022 Programımıza bakmayı unutmayın.

- KulturALiterA Kitap Kulubü'nün düzenlediği aylık kitap buluşmalarına katılabilirler. Bu toplantılarda bir ay önceden duyurduğumuz kitapları okuyor, kimi zaman okuduğumuz kitabın yazarını, kimi zaman çevirmenini, bazen de akademisyenleri ağırlıyoruz. 

 Abonelik Sistemimiz Nasıl Çalışıyor?

Abonelik satın aldığınızda arkadaşlarımız sizinle bağlantıya geçecek ve aboneliğinizin sonuna kadar sizinle irtibat halinde olarak aylık programınızı yönetmenize yardım edecekler.  Aboneliğiniz onaylandığı anda bizden bir mail alacaksınız. KulturALiterA abonelikleri 1, 3 ve 6 aylıktır. 

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin, size yardımcı olalım:

kulturalitera@gmail.com

bilgi@kulturalitera.com