Siz de KulturALiterA yazarı olun!

 

KulturALiterA’nın yazı ve edebiyat üzerine uzun soluklu çalışmalarına katılmak ve deneyimli yazar/editör kadrosuyla tanışarak yazdıklarınız üzerine danışmanlık almak istiyorsanız siz de KulturALiterA abonesi olabilirsiniz. KulturALiterA’da Haziran 2022’ye kadar düzenli olarak devam eden aylık beş atölye çalışması, bir yazar söyleşisi ve kitap kulübü buluşması var. Bunlara ek olarak suç edebiyatı, çocuk edebiyatı gibi tür edebiyatı üzerine ya da fotoğrafçılık gibi farklı ilgilere yönelik olarak düzenlenen atölye çalışmaları da üyelik kapsamında. İsterseniz hepsine isterseniz seçtiğiniz birkaç programa birden katılabilirsiniz.

siyah.jpg
kırmızı.jpg
beyaz.jpg

Kurulduğu 2020 Şubat ayından bugüne onlarca atölye çalışmasına imza atarak, yazarlar, editörler ve alanında ses getiren akademisyenlerle okurları ve yazar adaylarını bir araya getirdi KulturALiterA. Dünyanın her yerinden birebir olarak 3 bini aşkın kişiye ulaştı. Aktif olarak pek çok yazara ve yazar adayına hikaye geliştirme, dosya danışmanlığı yaptı, yayınevleri tarafınan kabul edilen ilk kitap dosyaları hazırladı. 

 

Şimdi KulturALiterA’ya abone olarak bütün bu çalışmaların hepsinden siz de yararlanabilirsiniz. Yapacağınız tek şey bir üyelik rengi seçmek ve tıklamak. Sonrasında 24 saat içerisinde KulturALiterA ailesi olarak sizi karşılıyoruz.  Aylık, üç aylık ya da 6 aylık programınızı belirleyip çalışmaya  başlıyoruz.

 

Gelin edebiyat düşünelim, konuşalım, çalışalım yazdıklarınız kitap olsun!

Gelin siz de KulturALiterA yazarı olun.